Лежак Imac Dido для собак, пластиковий, сірий, 80×57×24 см
Код Товару:
145823
Виробник:
Imac
Наявність:
Немає в наявності
761.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | zb-86391 |
| Штрихкод | 8021799863005 |
| Тип | Лежак |
| Довжина | 80 см |
| Висота | 24 см |
| Ширина | 57 см |
| Колір | Сірий |
| Тварина | Для собак |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Лежак Аймак Dido для собак, пластиковий, сірий, 80×57×24 см
Оригінальна пластикове місце для собак Imac Dido, має високі бортики, які надають тварині відчуття затишку, а також захищають стіни від забруднення. Також, високі бортики служать для фіксації підстилки. Вентиляційні отвори розташовані на дні, щоб не було собаці жарко. Передбачено нековзне дно для безпеки вихованця.
Підстилку до місця для собак можна придбати окремо.
Розміри: 80×57×24 см.
Матеріал: пластик.
Колір: сірий.
Бренд: Imac.
Країна виробник: Італія.