Дощовик Trixie-Vimy для собак, жовтий, 40-54 см
Код Товару:
145043
Виробник:
Trixie
Наявність:
В наявності
817.80 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | eg-tx-67973 |
| Штрихкод | 4011905679730 |
| Тип | Дощовик |
| Розмір | S |
| Довжина | 40 см |
| Колір | Жовтий |
| Обхват грудей | 40-54 см |
| Обхват шиї | 46 см |
| Тварина | Для собак |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Дощовик Trixie-Vimy для собак, жовтий, 40-54 см
Характеристики:
- тип: дощовик;
- сезон: весна, осінь;
- розмір: S;
- матеріал: поліуретан, поліестер;
- колір: жовтий;
- довжина: 40 см;
- тварина: для собак;
- країна виробник: Німеччина;
- обхват грудей: 40-54 см;
- обхват шиї: 46 см;
- бренд: Trixie;
- артикул: TX-67973;
- штрихкод: 4011905679730.