Дощовик Trixie-Vimy для собак, жовтий, 34-46 см
Код Товару:
145042
Виробник:
Trixie
Наявність:
В наявності
720.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | eg-tx-67972 |
| Штрихкод | 4011905679723 |
| Тип | Дощовик |
| Довжина | 35 см |
| Колір | Жовтий |
| Обхват грудей | 34-46 см |
| Обхват шиї | 38 см |
| Тварина | Для собак |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Безкоштовна доставка | Так, Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Дощовик Trixie-Vimy для собак, жовтий, 34-46 см
Характеристики:
- тип: дощовик;
- сезон: весна, осінь;
- матеріал: поліуретан, поліестер;
- колір: жовтий;
- довжина: 35 см;
- тварина: для собак;
- країна виробник: Німеччина;
- обхват грудей: 34-46 см;
- обхват шиї: 38 см;
- бренд: Trixie;
- артикул: TX-67972;
- штрихкод: 4011905679723.