Пуловер Trixie BE NORDIC для собак, 40 см, синій
Код Товару:
145040
Виробник:
Trixie
Наявність:
Немає в наявності
607.20 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | eg-tx-67485 |
| Штрихкод | 4011905674858 |
| Тип | Пуловер |
| Довжина | 40 см |
| Колір | Синій |
| Матеріал | Поліестер |
| Обхват грудей | 52 см |
| Обхват шиї | 38 см |
| Тварина | Для собак |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Пуловер Trixie BE NORDIC для собак, 40 см, синій
Характеристики:
- тип: пуловер;
- сезон: весна, осінь;
- матеріал: поліестер;
- колір: синій;
- довжина: 40 см;
- тварина: для собак;
- країна виробник: Німеччина;
- обхват грудей: 52 см;
- обхват шиї: 38 см;
- бренд: Trixie;
- артикул: TX-67485;
- штрихкод: 4011905674858.