Підвісна будиночок Trixie, для гризунів, 10 × 19 × 10 см
Код Товару:
145039
Виробник:
Trixie
Наявність:
Немає в наявності
99.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | eg-tx-6282 |
| Штрихкод | 4011905062822 |
| Тип | Будиночок |
| Висота | 10 см |
| Довжина | 10 см |
| Ширина | 19 см |
| Матеріал | Нейлон |
| Тварина | Для гризунів |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Підвісна будиночок Trixie, для гризунів, 10 × 19 × 10 см
Характеристики:
- тип: будиночок;
- розмір: 10×19×10 см;
- матеріал: нейлон;
- тварина: для гризунів;
- країна виробник: Німеччина;
- бренд: Trixie;
- артикул: TX-6282;
- штрихкод: 4011905062822.