Ігровий тунель Trixie, для гризунів, 10 × 19 × 75 см
Код Товару:
145037
Виробник:
Trixie
Наявність:
В наявності
229.20 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | sz-62796 |
| Штрихкод | 4011905627960 |
| Тип | Тунель |
| Висота | 75 см |
| Довжина | 10 см |
| Ширина | 19 см |
| Колір | Бірюзовий |
| Матеріал | Пластик |
| Тварина | Для гризунів |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Ігровий тунель Trixie, для гризунів, 10 × 19 × 75 см
Характеристики:
- тип: тунель;
- розмір: 10×19×75 см;
- матеріал: пластик;
- колір: бірюзовий;
- тварина: для гризунів;
- країна виробник: Німеччина;
- бренд: Trixie;
- артикул: TX-62796;
- штрихкод: 4011905627960.