Сумка-переноска Trixie для птахів, синій, 27×32×27 см
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | eg-tx-5906 |
| Штрихкод | 4011905059068 |
| Тип | Переноска |
| Висота | 27 см |
| Довжина | 27 см |
| Ширина | 32 см |
| Колір | Синій |
| Матеріал | Поліестер |
| Тварина | Для птахів |
| Безкоштовна доставка | Так |
Отримав переноску, перевірив. Мені сподобалась. Пташка оцінила, єдиний момент - трохи хвіст в пташки довгенький (в мене папужка корелла), то вона не одразу знайшла як його зручно вмощувати, але вже розібралась. По якості претензій не маю, жердинка наче трохи легкувато прокручується руками коли навіть повністю затянута гвинтами, але пташка сидить спокійно, тобто під її вагою жердинка не прокручується. Пара ниток стирчала зі швів всередині, але зазвичай так завжди на нових речах, тому не кажу що це в мінус, просто треба спочатку уважно обдивитись всередині та зрізати, щоб пташка не відгризла і не проковтнула.
Поки немає питань до цього товару.
Сумка-переноска Тріксі для птахів, синій, 27×32×27 см
Сумка для птахів Trixie зроблена з поліестеру і ідеально підходить для переноска вихованця до ветеринара. Є знімна міцна дерев'яна поперечина з кріпильним гвинтом, щоб пташці було зручно сидіти всередині сумки. Також, передбачені сіткові вставки для кращої циркуляції повітря. Бічна кишеня може послужити в якості переноска корму, води або іграшок.
Сумка-переноска Trixie має розбірну конструкцію. У складеному вигляді її легко зберігати в шафі, адже вона не займає багато місця. Також, передбачено знімне підстава.
Розміри: 27×32×27.
Матеріал: поліестер.
жердинці: дерево.
Застібка: блискавка.
Колір: синій.
Бренд: Trixie.
Країна виробник: Німеччина.