Лежак-печера Trixie Farello для собак, сірий, 34×28×41 см
Код Товару:
144895
Виробник:
Trixie
Наявність:
Немає в наявності
983.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | eg-tx-36344 |
| Штрихкод | 4057589363442 |
| Тип | Лежак |
| Довжина | 34 см |
| Висота | 41 см |
| Ширина | 28 см |
| Колір | Сірий |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Лежак-печера Тріксі Farello для собак, сірий, 34×28×41 см
Лежак-печера Trixie Farello для собак, зроблений з тканого полотна, з м'якою поліефірної оболонкою. Всередині є м'яка стьобані двостороння подушка з наповнювачем з поліефірного флісу. У лежаку передбачено нековзне дно, що додає комфорту і безпеки у використанні тваринам.
Рекомендується ручне прання, при температурі 30 °C.
Розміри: 34×28×41 см.
Матеріали: ткане полотно, поліефір, фліс.
Колір: сірий.
Бренд: Trixie.
Країна виробник: Німеччина.