Дощовик Trixie Lorient, для собак, 35 см, червоний / сірий
Код Товару:
144834
Виробник:
Trixie
Наявність:
Немає в наявності
395.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | eg-tx-30272 |
| Штрихкод | 4047974302729 |
| Тип | Дощовик |
| Довжина | 35 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Обхват грудей | 38-50 см |
| Обхват шиї | 26-38 см |
| Тварина | Для собак |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Безкоштовна доставка | Так, Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Дощовик Trixie Lorient, для собак, 35 см, червоний/сірий
Характеристики:
- тип: дощовик;
- сезон: весна, осінь;
- матеріал: поліестер;
- колір: червоний, сірий;
- довжина: 35 см;
- тварина: для собак;
- країна виробник: Німеччина;
- обхват грудей: 38-50 см;
- обхват шиї: 26-38 см;
- бренд: Trixie;
- артикул: TX-30272;
- штрихкод: 4047974302729.