Дощовик-попона Trixie Vimy, для собак, 70 см, жовтий
Код Товару:
143874
Виробник:
Trixie
Наявність:
В наявності
1231.20 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | eg-tx-67978 |
| Штрихкод | 4011905679785 |
| Тип | Дощовик, Попона |
| Розмір | XL |
| Довжина | 70 см |
| Колір | Жовтий |
| Обхват грудей | 80-98 см |
| Обхват шиї | 56 см |
| Тварина | Для собак |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Дощовик-попона Trixie Vimy, для собак, 70 см, жовтий
Характеристики:
- тип: дощовик, попона;
- сезон: весна, осінь;
- розмір: хL;
- матеріал: поліуретан, поліестер;
- колір: жовтий;
- довжина: 70 см;
- тварина: для собак;
- країна виробник: Німеччина;
- обхват грудей: 80-98 см;
- обхват шиї: 56 см;
- бренд: Trixie;
- артикул: TX-67978;
- штрихкод: 4011905679785.