Попона Trixie Saint-Malo, для собак, 45 см, червоний
Код Товару:
143872
Виробник:
Trixie
Наявність:
Немає в наявності
1531.80 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | eg-tx-67915 |
| Штрихкод | 4011905679150 |
| Тип | Попона |
| Розмір | M |
| Довжина | 45 см |
| Колір | Червоний |
| Матеріал | Полиестер, Фліс |
| Обхват грудей | 60 см |
| Обхват шиї | 46 см |
| Тварина | Для собак |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Попона Trixie Saint-Malo, для собак, 45 см, червоний
Характеристики:
- тип: попона;
- сезон: весна, осінь;
- розмір: M;
- матеріал: поліестер, фліс;
- колір: червоний;
- довжина: 45 см;
- тварина: для собак;
- країна виробник: Німеччина;
- обхват грудей: 60 см;
- обхват шиї: 46 см;
- бренд: Trixie;
- артикул: TX-67915;
- штрихкод: 4011905679150.