Підвісна драбинка Trixie, для гризунів, 27.5 × 10 × 16 см
Код Товару:
143857
Виробник:
Trixie
Наявність:
Немає в наявності
305.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | eg-tx-6273 |
| Штрихкод | 4011905062730 |
| Тип | Драбинка |
| Висота | 16 см |
| Довжина | 27.5 см |
| Ширина | 10 см |
| Матеріал | Дерево+мотузка |
| Тварина | Для гризунів |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Підвісна драбинка Trixie, для гризунів, 27.5 × 10 × 16 см
Характеристики:
- тип: драбинка;
- розмір: 27.5×10×16 см;
- матеріал: дерево+мотузка;
- тварина: для гризунів;
- країна виробник: Німеччина;
- бренд: Trixie;
- артикул: TX-6273;
- штрихкод: 4011905062730.