Будиночок Trixie WigWam, для морських свинок, 30 × 31 × 30 см
Код Товару:
143855
Виробник:
Trixie
Наявність:
Немає в наявності
120.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | eg-tx-62682 |
| Штрихкод | 4011905626826 |
| Тип | Будиночок |
| Висота | 30 см |
| Довжина | 30 см |
| Ширина | 31 см |
| Матеріал | Нейлон |
| Тварина | Для гризунів |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Будиночок Trixie WigWam, для морських свинок, 30 × 31 × 30 см
Характеристики:
- тип: будиночок;
- розмір: 30×31×30 см;
- матеріал: нейлон;
- тварина: для гризунів;
- країна виробник: Німеччина;
- бренд: Trixie;
- артикул: TX-62682;
- штрихкод: 4011905626826.