Будиночок 2-х поверховий Trixie Birte house, для гризунів, 25 × 24 × 16 см
Код Товару:
143839
Виробник:
Trixie
Наявність:
Немає в наявності
775.80 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | eg-tx-61779 |
| Штрихкод | 4011905617794 |
| Тип | Будиночок |
| Висота | 16 см |
| Довжина | 25 см |
| Ширина | 24 см |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Дерево |
| Тварина | Для гризунів |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Будиночок 2-х поверховий Trixie Birte house, для гризунів, 25 × 24 × 16 см
Характеристики:
- тип: будиночок;
- розмір: 25×24×16 см;
- матеріал: дерево;
- колір: коричневий;
- тварина: для гризунів;
- країна виробник: Німеччина;
- бренд: Trixie;
- артикул: TX-61779;
- штрихкод: 4011905617794.