Будиночок Trixie, для морських свинок, 28 × 16 × 18 см
Код Товару:
143828
Виробник:
Trixie
Наявність:
Немає в наявності
524.40 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | eg-tx-61262 |
| Штрихкод | 4011905612621 |
| Тип | Будиночок |
| Довжина | 28 см |
| Висота | 18 см |
| Ширина | 16 см |
| Матеріал | Дерево |
| Тварина | Для гризунів |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Будиночок Trixie, для морських свинок, 28 × 16 × 18 см
Характеристики:
- тип: будиночок;
- розмір: 28×16×18 см;
- матеріал: дерево;
- тварина: для гризунів;
- країна виробник: Німеччина;
- бренд: Trixie;
- артикул: TX-61262;
- штрихкод: 4011905612621.