Гірка Trixie, для гризунів, 32 × 7 × 14 см
Код Товару:
143825
Виробник:
Trixie
Наявність:
Немає в наявності
214.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | eg-tx-6120 |
| Штрихкод | 4011905061207 |
| Тип | Гойдалка |
| Висота | 14 см |
| Довжина | 32 см |
| Ширина | 7 см |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Дерево |
| Тварина | Для гризунів |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Гірка Trixie, для гризунів, 32 × 7 × 14 см
Характеристики:
- тип: гойдалка;
- розмір: 32×7×14 см;
- матеріал: дерево;
- колір: коричневий;
- тварина: для гризунів;
- країна виробник: Німеччина;
- бренд: Trixie;
- артикул: TX-6120;
- штрихкод: 4011905061207.