Будиночок плетений Trixie, для кроликів, 30 × 26 × 26 см
Код Товару:
143824
Виробник:
Trixie
Наявність:
Немає в наявності
316.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | eg-tx-61120 |
| Штрихкод | 4011905611204 |
| Тип | Будиночок |
| Висота | 26 см |
| Довжина | 30 см |
| Ширина | 26 см |
| Матеріал | Трава |
| Тварина | Для гризунів |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Будиночок плетений Trixie, для кроликів, 30 × 26 × 26 см
Характеристики:
- тип: будиночок;
- розмір: 30×26×26 см;
- матеріал: трава;
- тварина: для гризунів;
- країна виробник: Німеччина;
- бренд: Trixie;
- артикул: TX-61120;
- штрихкод: 4011905611204.