Переноска Trixie Be Eco Capri для собак, 37×34×55 см
Код Товару:
143699
Виробник:
Trixie
Наявність:
В наявності
1085.40 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | eg-tx-39806 |
| Штрихкод | 4011905398068 |
| Тип | Сумки-переноски |
| Довжина | 37 см |
| Висота | 55 см |
| Ширина | 34 см |
| Матеріал | Пластик |
| Вага | 1.8 кг |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Переноска Тріксі Be Eco Capri для собак, 37×34×55 см
переноска Trixie Be Eco Capri для собак зроблена з переробленого пластику. Вона стійка, має зручну ручку для переноска. Максимальна вага тварини не повинен перевищувати 8 кг. З боків є отвори для циркуляції повітря.
переноска відповідає стандартам авіа та залізничних перевезень.
Розміри: 37×34×55 см.
Матеріал: пластик.
Вага тварини: до 8 кг.
Бренд: Trixie.
Країна виробник: Німеччина.