Транспортувальний бокс Trixie Journey для собак, 88×58×51 см
Код Товару:
143674
Виробник:
Trixie
Наявність:
В наявності
3683.40 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | eg-tx-39413 |
| Штрихкод | 4011905394138 |
| Тип | Сумки-переноски |
| Довжина | 88 см |
| Висота | 51 см |
| Ширина | 58 см |
| Колір | Чорний, Сірий |
| Матеріал | Пластик+метал |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Транспортувальний бокс Тріксі Journey для собак, сіро-чорний, 88×58×51 см
Транспортувальний бокс Trixie Journey для собак зроблений з пластика і має металеві двері. Вентиляційні отвори служать для циркуляції повітря. Передбачена можливість оптимального використання простору багажника завдяки скошеним боків.
Розмір: 88×58×51 см.
Матеріал: метал і пластик.
Колір: сіро-чорний.
Бренд: Trixie.
Країна виробник: Німеччина.