Сумка-переноска Trixie Ryan для собак, чорний, 55×30×30 см
Код Товару:
143180
Виробник:
Trixie
Наявність:
В наявності
1409.40 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | sz-28851 |
| Штрихкод | 4011905288512 |
| Вага тварини | до 10 |
| Висота | 30 см |
| Довжина | 55 см |
| Ширина | 30 см |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Поліестер |
| Тварина | Для собак |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Сумка-переноска Тріксі Ryan для собак, чорний, 55×30×30 см
Сумка-переноска Trixie Ryan зроблена з поліестеру. Призначена для транспортування собак. Відкривається зверху і збоку. Має додатковий кишеню, куди можна помістити улюблені іграшки тваринного або ласощі. Знімний, регульований плечовий ремінь для зручного носіння. Сумка має сіткові вставки для циркуляції повітря. Запобігає вистрибування тварини.
Рекомендується тільки ручне прання подушок при температурі 30 °C.
Розмір: 55×30×30 см.
Вага тварини: до 10 кг.
Матеріал: поліестер.
Колір: чорний.
Бренд: Trixie.
Країна виробник: Німеччина.