Рюкзак-переноска Trixie Ava для собак, сірий, 32×42×22 см
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | sz-28840***** |
| Штрихкод | 4011905288406 |
| Довжина | 32 см |
| Висота | 22 см |
| Ширина | 42 см |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Поліестер |
| Тварина | Для собак |
| Безкоштовна доставка | Так |
Поки немає питань до цього товару.
Рюкзак-переноска Тріксі Ava для собак, сірий, 32×42×22 см
Рюкзак-переноска Trixie Ava зроблений з поліестеру. Призначена для транспортування дрібних собак. Металева арматура забезпечує стабільність форми навіть при відкритті рюкзака. Чи безпечно, зручно і комфортно носити завдяки м'яким, повністю регульованим і анатомічним лямок. Є відділення для питної води, частувань та іншого.
В конструкції передбачений короткий поводок, який запобігає вистрибування тварини. Сіткова вставка служить для циркуляції повітря, і можливість спостерігати за навколишнім світом зсередини. Рюкзак Trixie Ava може бути відкритий спереду і зверху, а також, має знімне підстава.
Рюкзак-переноска легко чиститься і не вимагає особливого догляду. Його досить протерти вологою ганчіркою.
Розмір: 32×42×22 см.
Матеріал: поліестер, метал.
внутрішній поводок: є.
Особливість: знімне підстава.
Колір: сірий.
Бренд: Trixie.
Країна виробник: Німеччина.