Поїлка автоматична Trixie Duo Stream, для кішок, 1 л, білий / синій
Код Товару:
143144
Виробник:
Trixie
Наявність:
Наявність уточнюйте
1839.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | sz-24462 |
| Штрихкод | 4047974244623 |
| Тип | Поїлки |
| Призначення | Для годування |
| Висота | 23 см |
| Довжина | 20 см |
| Ширина | 12 см |
| Колір | Білий, Синій |
| Матеріал | Пластик |
| Обʼєм | 2 л |
| Тварина | Для котів |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
1
відгук
ГД
30.05.2024
Ця поїлка стала справжнім порятунком для моїх котів! Вода завжди свіжа і чиста, а два потоки допомагають забезпечити зручний доступ для кожного. Легко мити, працює тихо, дуже задоволена покупкою.
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Поїлка автоматична Тріксі Duo Stream, для кішок, 1 л, білий/синій
Автоматична поїлка для кішок і собак - відмінний варіант для того, щоб тварина завжди мало доступ до чистої питної води, навіть якщо господарів немає вдома.
Циркуляція води у поїлці охолоджує воду природним шляхом.
Переваги:
- роздає свіжу поточну воду;
- два режими: водяний струмінь або спокійний потік;
- зменшує неприємні запахи та забезпечує оптимальний смак;
- збагачує воду киснем;
- завдяки циркуляції вода залишається холодною;
- фільтр з активованим вугіллям підвищує якість води;
- тихий і регульований насос з автоматичною зупинкою;
- низьке енергоспоживання.
Характеристики:
- об'єм - 1 л;
- розмір - 20×12×23 см;
- матеріал - пластик;
- колір - білий з синім;
- виробник - Trixie;
- артикул - TX-24462.