Іграшка Croci вибуховий туб для собак, гума/силікон, зелений, 28×4.2×4.2 см
Код Товару:
142902
Виробник:
Croci
Наявність:
Немає в наявності
220.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | pt-C6098222 |
| Штрихкод | 8023222182226 |
| Тип | Жувальна іграшка |
| Висота | 4.2 см |
| Довжина | 28 см |
| Ширина | 4.2 см |
| Колір | Зелений |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Іграшка Trixie "Вибуховий туб" принесе масу задоволення вашому улюбленцю під час ігор. Підходить для собак та цуценят, допомагає розвивати м’язи щелепи під час жування та кусання.
Використовується для ігор та навчання, розвиває природні інстинкти, а також дарує позитивні емоції та стимулює активність тварини.
Особливості:
- Міцний матеріал з гуми та силікону
- Форма для розвитку щелепних м’язів
- Ідеальна для ігор та навчання
- Стимулює природні інстинкти та активність
- Безпечна та стійка до укусів
Переваги:
- Розвиває м’язи щелепи
- Допомагає очищенню та зміцненню зубів
- Задовольняє природну потребу жувати, захищає меблі
- Довговічна та стійка до пошкоджень
Рекомендації:
- Використовувати під наглядом власника
- Регулярно перевіряти на наявність пошкоджень
- Підходить для собак будь-якого віку