Іграшка Croci вибуховий дис-куб для собак, гума/силікон, помаранчевий, 27×6×6 см
Код Товару:
142891
Виробник:
Croci
Наявність:
Немає в наявності
251.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | pt-C6098221 |
| Штрихкод | 8023222182219 |
| Тип | Жувальна іграшка |
| Довжина | 27 см |
| Висота | 6 см |
| Ширина | 6 см |
| Колір | Помаранчевий |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Іграшка тм Croci для собак створена для активних ігор, безпечна для тварини, міцна та надійна. Вона не травмує зуби та ясна і підходить як цуценятам, так і дорослим собакам.
Можна використовувати для ігор та дресирування. Допомагає розвивати щелепні м’язи та утримувати увагу вашого вихованця, відволікаючи його від псування меблів і речей.
Особливості:
- Масажує ясна та розвиває щелепні м’язи
- Виготовлена з безпечного матеріалу
- Підходить для апортировки
- Розмір: 27×6×6 см
- Вироблено в Італії
Переваги:
- Забезпечує безпечну та цікаву гру
- Допомагає уникнути псування майна
- Сприяє розвитку щелеп та здоров’ю зубів
Рекомендації:
- Перевіряти стан іграшки перед грою
- Не залишати собаку без нагляду під час активних ігор
- Чистити іграшку після інтенсивного використання