Генератор туману Trixie, для тераріумів, 28 × 27 × 15 см
Код Товару:
142378
Виробник:
Trixie
Наявність:
Немає в наявності
2644.80 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | eg-tx-76123 |
| Штрихкод | 4011905761237 |
| Тип | Генератор туману |
| Висота | 15 см |
| Довжина | 28 см |
| Ширина | 27 см |
| Тварина | Для рептилій |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Генератор туману Trixie, для тераріумів, 28 × 27 × 15 см
Характеристики:
- тип: генератор туману;
- розмір: 28×27×15 см;
- бренд: Trixie;
- артикул: TX-76123;
- штрихкод: 4011905761237.