Лежак Trixie Cuddly Cave для кроликів, сіро-зелений, 21×10×10 см
Код Товару:
142369
Виробник:
Trixie
Наявність:
Немає в наявності
437.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | eg-tx-6296 |
| Штрихкод | 4011905062969 |
| Тип | Лежанка |
| Висота | 10 см |
| Довжина | 21 см |
| Ширина | 10 см |
| Колір | Сірий, Зелений |
| Тварина | Для гризунів |
| Безкоштовна доставка | Так, Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Лежак Трикси Cuddly Cave для кроликів, сіро-зелений, 21×10×10 см
Лежак Trixie Cuddly Cave призначений для кроликів і зроблений з пінного наповнювача і плюшевого покриття. Завдяки цим матеріалам виріб вийшов дуже м'яким і комфортним. Є знімна двостороння подушка. Низ лежака виконаний з нековзного матеріалу, що надає безпеки при використанні тваринам.
Розмір: 21×10×10 см.
Матеріал: плюш, піна.
Колір: сіро-зелений.
Бренд: Trixie.
Країна виробник: Німеччина.