Будиночок-кишеню Trixie, для хом'яків, 11 × 14 × 12 см
Код Товару:
142365
Виробник:
Trixie
Наявність:
Немає в наявності
59.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | eg-tx-6266 |
| Штрихкод | 4011905062662 |
| Тип | Будиночок |
| Висота | 12 см |
| Довжина | 11 см |
| Ширина | 14 см |
| Тварина | Для дегу, Для кроликів, Для морських свинок, Для пацюків, Для тхорів |
| Країна-виробник | Німеччина |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Будиночок-кишеню Trixie, для хом'яків, 11 × 14 × 12 см
Характеристики:
- тип: будиночок;
- розмір: 11×14×12 см;
- країна виробник: Німеччина;
- бренд: Trixie;
- артикул: TX-6266;
- штрихкод: 4011905062662.