Будиночок Trixie Finn для гризунів, 13×20×20 см
Код Товару:
142355
Виробник:
Trixie
Наявність:
В наявності
486.60 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | eg-tx-6203 |
| Штрихкод | 4011905062037 |
| Тип | Будиночок |
| Висота | 20 см |
| Довжина | 13 см |
| Ширина | 20 см |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Дерево |
| Тварина | Для гризунів |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Будиночок Trixie Finn для гризунів, 13×20×20 см
Характеристики:
- тип: будиночок;
- розмір: 13×20×20 см;
- матеріал: дерево;
- колір: коричневий;
- країна виробник: Німеччина;
- бренд: Trixie;
- артикул: TX-6203;
- штрихкод: 4011905062037.