Будиночок Trixie, для морських свинок, 29 × 17 × 20 см
Код Товару:
142347
Виробник:
Trixie
Наявність:
Немає в наявності
562.20 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | eg-tx-61272 |
| Штрихкод | 4047974612729 |
| Тип | Будиночок |
| Висота | 20 см |
| Довжина | 29 см |
| Ширина | 17 см |
| Матеріал | Дерево |
| Тварина | Для гризунів |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Безкоштовна доставка | Так, Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Будиночок Trixie, для морських свинок, 29 × 17 × 20 см
Характеристики:
- тип: будиночок;
- розмір: 29×17×20 см;
- матеріал: дерево;
- країна виробник: Німеччина;
- бренд: Trixie;
- артикул: TX-61272;
- штрихкод: 4047974612729.