Годівниця для сіна і трави, Trixie, для гризунів, 23 × 26 × 17 см
Код Товару:
142346
Виробник:
Trixie
Наявність:
Немає в наявності
144.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | eg-tx-6114 |
| Штрихкод | 4011905061146 |
| Тип | Сінник |
| Висота | 17 см |
| Довжина | 23 см |
| Ширина | 26 см |
| Тварина | Для гризунів |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Безкоштовна доставка | Так, Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Годівниця для сіна і трави, Trixie, для гризунів, 23 × 26 × 17 см
Характеристики:
- тип: сінник;
- розмір: 23×26×17 см;
- тварина: для гризунів;
- країна виробник: Німеччина;
- бренд: Trixie;
- артикул: TX-6114;
- штрихкод: 4011905061146.