Гойдалка Trixie Natural Living для птахів, 16×16×16 см
Код Товару:
142328
Виробник:
Trixie
Наявність:
Немає в наявності
79.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | eg-tx-5882 |
| Штрихкод | 4011905058825 |
| Тип | Гойдалка |
| Висота | 16 см |
| Довжина | 16 см |
| Ширина | 16 см |
| Тварина | Для птахів |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Гойдалка Trixie Natural Living для птахів, 16×16×16 см
Характеристики:
- тип: гойдалка;
- розмір: 16×16×16 см;
- матеріал: дерево, канат;
- тварина: для птахів;
- країна виробник: Німеччина;
- бренд: Trixie;
- артикул: TX-5882;
- штрихкод: 4011905058825.