Ігровий комплекс Trixie Malaga для кішок, 109 см, антрацит
Код Товару:
142288
Виробник:
Trixie
Наявність:
Немає в наявності
6557.40 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | eg-tx-43947 |
| Штрихкод | 4011905439471 |
| Тип | Ігрові комплекси будиночки |
| Висота | 109 см |
| Довжина | 70 см |
| Ширина | 45 см |
| Колір | Сірий |
| Тварина | Для котів |
Відгуки
1
відгук
БР
17.07.2024
Ігровий комплекс - справжній рай для моєї кішки. Вона годинами лазить і грається, і тепер набагато менше псує меблі.
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Ігровий комплекс Trixie Malaga для кішок, 109 см, антрацит
Характеристики:
- тип: ігрові комплекси будиночки;
- розмір: 70×45×109 см;
- колір: антрацит;
- тварина: для котів;
- країна виробник: Німеччина;
- бренд: Trixie;
- артикул: TX-43947;
- штрихкод: 4011905439471.