Переноска Trixie Capri для собак до 6 кг, жовтий, 32×31×48 см
Код Товару:
142171
Виробник:
Trixie
Наявність:
Немає в наявності
595.80 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | eg-tx-39815 |
| Штрихкод | 4057589398154 |
| Тип | Сумки-переноски |
| Вага тварини | до 6 |
| Довжина | 32 см |
| Висота | 48 см |
| Ширина | 31 см |
| Колір | Жовтий |
| Тварина | Для собак |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Переноска Тріксі Capri для собак до 6 кг, жовтий, 32×31×48 см
переноска Trixie Capri для собак зроблена з міцного пластику. По периметру конструкції є вентиляційні отвори для кращої циркуляції повітря. Дверцята пластикова. Верх і низ переноска міцно з'єднуються спеціальними фіксаторами. переноска розрахована на вагу тварини не більше 6 кг. Є піддон для зберігання аксесуарів.
Розміри: 32×31×48 см.
Матеріали: пластик.
Вага тварини: до 6 кг.
Колір: жовтий.
Бренд: Trixie.
Країна виробник: Німеччина.