Переноска Trixie Vario для собак, подвійна, чорно-сірий, 91×60×61 см
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | eg-tx-39725 |
| Штрихкод | 4047974397251 |
| Тип | Сумки-переноски |
| Довжина | 91 см |
| Висота | 61 см |
| Ширина | 60 см |
| Колір | Чорний, Сірий |
| Матеріал | Поліестер |
Поки немає питань до цього товару.
Переноска Тріксі Vario для собак, подвійна, чорно-сірий, 91×60×61 см
переноска на два відділення Trixie Vario зроблена з високоякісного поліестру і плюшевим покриттям що імітує шерсть ягняти. Сіткові вставки зроблені для кращої циркуляції повітря. Верхня сітка може закриватися для захисту тваринного. Сама ж конструкція може відкриватися з чотирьох сторін. Передбачені липучки на дні, які запобігають ковзанню. Бокс стійкий завдяки рамі з високоякісного металу. Знімний фартух захищає бампер від подряпин. Є бічну кишеню і місце під пляшку, а також, знімний роздільник.
Розміри: 91×60×61 см.
Матеріал: поліестер, плюш.
Рама: метал.
Фартух: знімний.
Роздільник: в комплекті.
Колір: чорно-сірий.
Бренд: Trixie.
Країна виробник: Німеччина.