Транспортувальний бокс Trixie Vario для собак, чорно-сірий, 91×58×61 см
Код Товару:
142155
Виробник:
Trixie
Довжина:
Наявність:
В наявності
6479.40 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | eg-tx-39723 |
| Штрихкод | 4047974397237 |
| Тип | Сумки-переноски |
| Довжина | 91 см |
| Висота | 61 см |
| Ширина | 58 см |
| Колір | Чорний, Сірий |
| Матеріал | Поліестер |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Транспортувальний бокс Тріксі Vario для собак, чорно-сірий, 91×58×61 см
Транспортувальний бокс Trixie Vario зроблений з високоякісного поліестру і плюшевим покриттям що імітує шерсть ягняти. Сіткові вставки зроблені для кращої циркуляції повітря. Верхня сітка може закриватися для захисту тваринного. Сама ж конструкція може відкриватися з трьох сторін. Передбачені липучки на дні, які запобігають ковзанню. Бокс стійкий завдяки рамі з високоякісного металу. Знімний фартух захищає бампер від подряпин. Є бічну кишеню і місце під пляшку.
Розміри: 91×58×61 см.
Матеріал: поліестер, плюш
Колір: чорно-сірий.
Бренд: Trixie.
Країна виробник: Німеччина.