Лежак-подушка Trixie Joey для собак, чорний, 105×68×4 см
Код Товару:
142125
Виробник:
Trixie
Наявність:
Немає в наявності
608.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | eg-tx-38938 |
| Штрихкод | 4011905389387 |
| Тип | Матрац |
| Довжина | 105 см |
| Висота | 4 см |
| Ширина | 70 см |
| Колір | Чорний |
| Тварина | Для собак |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Лежак-подушка Тріксі Joey для собак, чорний, 105×68×4 см
Лежак-подушка Trixie Joey для собак має 4 см флісового наповнювача, плюшеве покриття, а також, забавні принти у вигляді собачих лапок. Комплектується з пластиковими ліжками, які можна купити окремо.
Розміри: 105×68×4 см.
Матеріали: фліс, плюш.
Колір: чорний.
Бренд: Trixie.
Країна виробник: Німеччина.