Лежак-подушка Trixie Joey для собак, бежевий, 115×72×4 см
Код Товару:
142121
Виробник:
Trixie
Наявність:
Немає в наявності
1266.60 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | eg-tx-38929 |
| Штрихкод | 4011905389295 |
| Тип | Матрац |
| Довжина | 115 см |
| Висота | 4 см |
| Ширина | 72 см |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал | Плюш, Полиестер, Піна |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Лежак-подушка Тріксі Joey для собак, бежевий, 115×72×4 см
Лежак-подушка Trixie Joey для собак має 4 см флісового наповнювача, плюшеве покриття, а також, забавні принти у вигляді собачих лапок. Комплектується з пластиковими ліжками, які можна купити окремо.
Розміри: 115×72×4 см.
Матеріали: фліс, плюш.
Колір: бежевий.
Бренд: Trixie.
Країна виробник: Німеччина.