Бокс для зберігання іграшок, Trixie Pet Storage, 46 × 12 × 40 см, зелений
Код Товару:
142089
Виробник:
Trixie
Наявність:
Немає в наявності
495.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | eg-tx-38408 |
| Штрихкод | 4011905384085 |
| Тип | Аксесуари, Аксесуари |
| Висота | 40 см, 40 см |
| Довжина | 46 см, 46 см |
| Ширина | 12 см |
| Колір | Зелений |
| Матеріал | Поліефір |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Бокс для зберігання іграшок, Trixie Pet Storage, 46 × 12 × 40 см, зелений
Характеристики:
- тип: аксесуари;
- розмір: 46×12×40 см;
- матеріал: поліефір;
- колір: зелений;
- країна виробник: Німеччина;
- бренд: Trixie;
- артикул: TX-38408;
- штрихкод: 4011905384085.