Дощовик прозорий Trixie, для собак, 46 см
Код Товару:
141189
Виробник:
Trixie
Наявність:
Немає в наявності
325.80 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | eg-tx-3004 |
| Штрихкод | 4011905030043 |
| Тип | Дощовик |
| Розмір | M |
| Довжина | 46 см |
| Колір | Прозорий |
| Матеріал | Полівінілхлорид |
| Обхват грудей | 46-66 см |
| Обхват шиї | 38 см |
| Тварина | Для собак |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Дощовик прозорий Trixie, для собак, 46 см
- C нагрудником і додаткової петлею для хвоста
- З відображають нашивками в формі лап
- З застібкою на липучці
- Зроблено з PVC
- Колір - прозорий з чорними межами