Слінг-переноска Trixie Sling для собак, 50×25×18 см
Код Товару:
141150
Виробник:
Trixie
Наявність:
Немає в наявності
641.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | eg-tx-28883 |
| Штрихкод | 4011905288833 |
| Тип | Слінг |
| Довжина | 50 см |
| Висота | 18 см |
| Ширина | 25 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Слінг-переноска Тріксі Sling для собак, 50×25×18 см
Вирушаючи навіть в короткочасне подорож зі своїм домашнім улюбленцем, кожен господар повинен бути впевнений в тому, що його вихованцеві буде зручно, затишно і не страшно. Це все можливо зі слінг-переноскам Trixie Sling, яка призначена для транспортування собак. У господаря завжди буде оптимальний контакт з домашнім улюбленцем, так як він знаходиться перед тілом. Для забезпечення більшого захисту вихованця, передбачений вбудований внутрішній поводок до якого можна пристебнути тварина, щоб воно не вистрибнув посеред дороги.
Розміри: 50×25×18 см.
Матеріал: поліестер.
Внутрішній поводок: є.
Бренд: Trixie.
Країна виробник: Німеччина.