Рюкзак-переноска Trixie Shiva для собак, зелений, 41×30×21 см
Код Товару:
141147
Виробник:
Trixie
Наявність:
Немає в наявності
1155.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | eg-tx-28869 |
| Штрихкод | 4011905288697 |
| Тип | Рюкзаки-переноски |
| Довжина | 41 см |
| Висота | 21 см |
| Ширина | 30 см |
| Колір | Зелений |
| Матеріал | Поліестер |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Рюкзак-переноска Тріксі Shiva для собак, зелений, 41×30×21 см
Зручний рюкзак-переноска Trixie з поліестеру з великими кишенями для аксесуарів вашого вихованця. Відмінно видно вночі, завдяки светоотражающим смужках. Рюкзак обладнаний міцними ременями і пластиковими застібками. Форма з коротким приводом запобігає вистрибування вихованця. Отвори по периметру забезпечують хорошу циркуляцію повітря. Є нейлоновий ремінець на задній частині для кріплення до візка.
Розміри: 41×30×21 см.
Матеріал: поліестер.
Внутрішній поводок: є.
світловідбивачі: є.
Колір: зелений.
Бренд: Trixie.
Країна виробник: Німеччина.