Велоприцеп Trixie для перевезення собак до 20 кг, чорно-червоний, 38×38×60 см
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | eg-tx-12813 |
| Штрихкод | 4011905128139 |
| Тип | Велоперевозки |
| Довжина | 53 см |
| Висота | 60 см |
| Ширина | 60 см |
| Матеріал | Метал, Плюш |
| Тварина | Для собак |
Поки немає питань до цього товару.
Велоприцеп Тріксі для перевезення собак до 20 кг, чорно-червоний, 38×38×60 см
Велоприцеп Trixie виготовлений із зносостійкого, легкого у догляді поліестеру на металевому каркасі. Колеса оснащені системою швидкого виправлення. Є вставки для хорошої циркуляції повітря і додаткова зашита від вітру, і дощу в передніх дверей. Верхня сітка має закривається кришку. Причіп обладнаний світловідбиваючими смугами і відбивачами. Інтегрований короткий поводок запобігає вистрибування вихованця. Також, передбачено можливість складати конструкцію для зручного зберігання.
Розміри зовнішні: 53×60×60 см.
Розміри внутрінею: 38×38×60 см.
Матеріал: поліестер.
Каркас: метал.
Вага велопричіпи: 9.5 кг.
Вага тварини: до 20 кг.
Колір: чорно-червоний.
Бренд: Trixie.
Країна виробник: Німеччина.