Попона-дощовик Trixie - Lorient для собак, 30 см, червоно-сірий
Код Товару:
139979
Виробник:
Trixie
Наявність:
Немає в наявності
413.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | eg-tx-30271 |
| Штрихкод | 4047974302712 |
| Тип | Попона, Дощовик |
| Довжина | 30 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Обхват грудей | 35-42 см |
| Обхват шиї | 22-32 см |
| Тварина | Для собак |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Безкоштовна доставка | Так, Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Попона-дощовик Trixie - Lorient для собак, 30 см, червоно-сірий
Характеристики:
- тип: попона, дощовик;
- сезон: весна, осінь;
- розмір: XS;
- матеріал: поліестер;
- колір: червоний, сірий;
- довжина: 30 см;
- тварина: для собак;
- країна виробник: Німеччина;
- обхват грудей: 35-42 см;
- обхват шиї: 22-32 см;
- бренд: Trixie;
- артикул: TX-30271;
- штрихкод: 4047974302712.