Миска ATG Line TPC-04S для тераріуму, 29.5 × 22.5 × 7 см
Код Товару:
137447
Виробник:
ATG LINE
Наявність:
Немає в наявності
297.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | ap-TPC-04S |
| Штрихкод | 5901779329208 |
| Тип | Миска |
| Висота | 7 см |
| Довжина | 29.5 см |
| Ширина | 22.5 см |
| Тварина | Для рептилій |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Миска ATG Line TPC-04S для тераріуму, 29.5 × 22.5 × 7 см
Характеристики:
- тип: миска;
- розмір: 29,5×22,5×7 см;
- бренд: ATG LINE;
- артикул: TPC-04S;
- штрихкод: 5901779329208.