Будиночок форест класик Pet Products для гризунів, дерево, вишня, 15×15×14 см
Код Товару:
129318
Виробник:
Pet Products
Наявність:
Немає в наявності
203.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | zb-0810834 |
| Штрихкод | 8712695064947 |
| Тип | Будиночок |
| Висота | 14 см |
| Довжина | 15 см |
| Ширина | 15 см |
| Матеріал | Дерево |
| Тварина | Для гризунів |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Будиночок форест класик Пет Продуктс для гризунів, дерево, вишня, 15×15×14 см
Гризуни обожнюють ховатися, отже, їх клітина повинна містити якесь укриття, наприклад, дерев'яний будиночок. Будиночок виготовлений з вишневого дерева, натурального і абсолютно безпечного для здоров'я гризунів матеріалу. У такому будиночку гризун може ховатися, відпочивати, спати, виводити потомство. Якщо в процесі експлуатації Ваш вихованець згризе дерев'яний будиночок - купіть йому новий.
Розміри: 15×15×14 см.
Матеріал: дерево.
Бренд: Pet Products.
Країна виробник: США.