Керамічна миска Pet Pro Морквина для кроликів і морських свинок, 15×8×5 см
Код Товару:
117713
Виробник:
Pet Products
Наявність:
Немає в наявності
154.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | zb-0801693 |
| Штрихкод | 8712695089926 |
| Тип | Миска |
| Висота | 5 см |
| Довжина | 12 см |
| Ширина | 8 см |
| Матеріал | Кераміка |
| Тварина | Для кроликів, Для морських свинок |
| Країна-виробник | Нідерланди |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Миска для гризунів.
Виготовлена з інертного матеріалу - кераміки, в якій їжа, що не окислюється.
Матеріал миски забезпечить її збереження від зубів гризуна.
Миска виконана у вигляді морквини, досить велика, 15х8х5 см, підходить для кроликів і морських свинок.
Вона стійка, містка, досить важка і не ковзає по підлозі.
Така миска буде зручна для свіжого і гранульованого корму.