Миска для тераріуму ATG Line 28x21x6,5 см
Код Товару:
137445
Виробник:
ATG LINE
Наявність:
Немає в наявності
637.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | ap-TP-06W |
| Штрихкод | 5901779320359 |
| Тип | Миска |
| Висота | 6.5 см |
| Довжина | 28 см |
| Ширина | 21 см |
| Тварина | Для рептилій |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Миска для тераріуму ATG Line 28x21x6,5 см
Миску для тераріуму ATG LineTP-06W використовують як укриття або притулку - це нагадує рептиліям про їх природних місцях відпочинку. Миску також можна використовувати в якості місця для їжі. Миска TP-06W виготовлена з безпечного матеріалу, захищеного шаром смоли, завдяки якому вона не буде облупленою і прослужить довгі роки. Миски ATG Line набагато міцніше пластикових. Купуючи ATG Line ви отримуєте якість, про який інші можуть тільки мріяти.
Розміри:
- Довжина - 28 см
- Ширина - 21 см.
- Висота - 6,5 см
Декорація пофарбована вручну, тому кожна деталь має різну насиченість кольору і візерунок.