Миска для тераріуму ATG Line 17x14x4 см
Код Товару:
137442
Виробник:
ATG LINE
Наявність:
Немає в наявності
283.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | ap-TP-04S |
| Штрихкод | 5901779320328 |
| Тип | Миска |
| Довжина | 17 см |
| Висота | 4 см |
| Ширина | 14 см |
| Тварина | Для рептилій |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Миска для тераріуму ATG Line 17x14x4 см
Миску для тераріуму ATG Line TP-04S використовують як укриття або притулку - це нагадує рептиліям про їх природних місцях відпочинку. Миску також можна використовувати в якості місця для їжі. Миска TP-04S виготовлена з безпечного матеріалу, захищеного шаром смоли, завдяки якому вона не буде облупленою і прослужить довгі роки. Миски ATG Line набагато міцніше пластикових. Купуючи ATG Line ви отримуєте якість, про який інші можуть тільки мріяти.
Розміри:
- Довжина - 17 см
- Ширина - 14 см.
- Висота - 4 см
Декорація пофарбована вручну, тому кожна деталь має різну насиченість кольору і візерунок.