Миска для тераріуму ATG Line 10x9x3 см
Код Товару:
137440
Виробник:
ATG LINE
Наявність:
Немає в наявності
118.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | ap-TP-02W |
| Штрихкод | 5901779320304 |
| Тип | Миска |
| Висота | 3 см |
| Довжина | 10 см |
| Ширина | 9 см |
| Тварина | Для рептилій |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Миска для тераріуму ATG Line 10x9x3 см
Миску для тераріуму ATG Line TP-02W використовують як укриття або притулку - це нагадує рептиліям про їх природних місцях відпочинку. Миску також можна використовувати в якості місця для їжі. Миска TP-02W виготовлена з безпечного матеріалу, захищеного шаром смоли, завдяки якому вона не буде облупленою і прослужить довгі роки. Миски ATG Line набагато міцніше пластикових. Купуючи ATG Line ви отримуєте якість, про який інші можуть тільки мріяти.
Розміри:
- Довжина - 10 см
- Ширина - 9 см.
- Висота - 3 см
Декорація пофарбована вручну, тому кожна деталь має різну насиченість кольору і візерунок.