Інкубатор пластиковий на 12 яєць TERRARIO EggIncubator
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | ap-Terrario-eggincubator |
| Штрихкод | 5007796560263 |
| Тип | Інкубатор |
| Висота | 5 см |
| Довжина | 16 см |
| Ширина | 11 см |
| Тварина | Для рептилій |
| Безкоштовна доставка | Так |
Поки немає питань до цього товару.
Інкубатор пластиковий на 12 яєць TERRARIO EggIncubator
Інкубатор Terrario EggIncubator ідеально підходить для розведення птахів і рептилій різних видів. Він має спеціальні місця для 12 яєць і місце для вологого субстрату, наприклад паперових рушників, торфу або моху для підтримки достатньої вологості. Герметична кришка гарантує успішну інкубацію яєць. Інкубатор оснащений термометром.
Інкубатор прекрасно працює як інкубатор для яйця висотою до 4 см. Так що для більшості вирощених рептилій і невеликих екзотичних птахів.
Опалення та вологість
Інкубатор має підставку, яка дозволяє використовувати нагрівальний мат для підтримки правильної температури інкубаторію. (Рекомендований килимок: Terrario Premium Repti Pad 5W). Адекватну вологість можна легко підтримувати завдяки спеціально розробленому простору під зоною для яєць. Цей простір може бути заповнене абсорбуючими матеріалами або водою.
Інкубаційна зона має спеціальне місце, призначене для термометра. Термометр не є частиною комплекту. Має діапазон виміру температури від 0 до 50 градусів С.
Технічні дані
- інкубація до 12 яєць;
- загальна місткість: 520 мл;
- розміри: 16×11×5 см;
- максимальний розмір яйця: 4 см;
- діапазон виміру термометра: 0 - 50 градусів за Цельсієм.